Veřejnoprávní a komerční televize

Helena seriál

Tento novácký televizní seriál byl natočen roku 2012, přičemž bylo celkově natočeno 14 dílů po šestadvaceti minutách. Příběh nám vypráví o Heleně, která se snaží denně čelit strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Jenže k tomu všemu chodí do práce a vychovává tři ratolesti.

Tak se nejednou stane, že jí jde ze všeho hlava kolem. Každý díl nám přináší několik vtipných situací z každodenního života naší rodinky. K seriálu Helena se také pojí několik zajímavostí.

Například Leoš Noha v jednom rozhovoru prozradil, že sit-com není zrovna tím druhem zábavy, který by vyhledával. Leoš Noha má také podle svých slov se svou seriálovou postavou společnou lásku k pivu a „gaučink“. Ačkoliv je v civilním životě Sandra Pogodová bezdětná, má s výchovou tří dětí zkušenost, neboť před deseti působila v Americe jako au pair v rodině, která měla tři kluky staré devět, jedenáct a třináct let.

Od prvního castingu se kromě Leoše Nohy obsazení Musilovic rodiny kompletně proměnilo. On sám to komentoval slovy: „Asi jsem typický Musil.“

Komentáře jsou uzavřeny.