Veřejnoprávní a komerční televize

Seriál Cesty domů

Tento divácky oblíbený seriál pochází z produkční dílny televize Prima a byl natočen roku 2010. Autory tohoto díla jsou Barbara Bulvová a Jan Coufal a režie se ujal známý seriálový režisér Jiří Adamec. Příběh tohoto seriálu nás zavede mezi dvě znepřátelené rodiny.

Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti, avšak příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď. K seriálu se také pojí několik zajímavostí.

Například, že při natáčení výbuchu auta režisér trochu znejistěl ohledně využití kaskadéra namísto Jana Dolanského. Ten ve chvíli, kdy přišel na plac, požádal, aby mu pyrotechnici předvedli zkušební výbuch. Dolanský jen vykulil oči a prohlásil: ”To si snad děláte srandu?” Nakonec se však rozhodl scénu natočit sám. Nutno dodat, že tato část, která ve výsledku trvá jen několik vteřin, se připravovala a točila několik hodin. V seriálu si zahrála i československá fotbalová legenda Antonín Panenka.

V seriálu se poprvé před kamerou potkal Pavel Soukup se svou dcerou Patricií. Jejich postavy jsou stejně jako ve skutečném životě otec a dcera.

Komentáře jsou uzavřeny.