Veřejnoprávní a komerční televize

TV Product

Jistě všichni známe televizní produkty například z teleshoppingů a tak podobně. Každý také máme na tyto produkty svůj názor. Asi největším průkopníkem v této oblasti a osobou, kterou určitě každý z nás, je německý prodejce těchto produktů Horst Fuchs. Horst se narodil ve Frankfurtu nad Mohanem a původně pracoval jako dělník v automobilce.

Na konci šedesátých let se ukázal jeho obchodnický talent a začal prodávat auta. Zprvu je prodával na pouličních trzích, později začal s jejich nabízením v televizi. Teleshoppingové pořady s ním se brzy vysílaly v celé řadě dalších zemí. Od roku 1995 se obchodně zabýval Českou republikou a východní Evropou.

Počínaje rokem 2000 začal vysílat v německé televizi QVC a od roku2001 jsou jeho pořady vysílány také v Indii. Ač se ve všech zemích stal velice populárním, potýká se jeho společnost WS-Teleshop s finančními problémy. Pro Horsta Fuchse je typické okázalé vystupování, výrazné oblečení (většinou modré barvy), náušnice, mnoho prstenů a brýle s tónovanými skly.

Samozřejmě také schopnost snadno a lehce mluvit o prodávaném předmětu. Jeho reklamy se vyznačují značným množstvím jakýchsi praktických zkoušek kvalit prodávaného výrobku, jako například smažení vajíček na karosérii auta ošetřené speciálním přípravkem a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Televizní vysílání a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.